Sleva! Taháková propiska, zelená Zobrazit větší

Taháková propiska, zelená

Nový produkt

Novinka - zelená barva! Představujeme vám revoluční tahákovou propisku v zelené barvě, která obsahuje chytře navržený otočný plastový kryt, pod který dokážete schovat tahák až na polovinu stránky formátu A4. Pokud vás čeká důležitý test a nevíte kam schovat malou nápovědu, propiska s tahákem je přesně to, co potřebujete. Navíc je možné ji použít opakovaně, pokaždé s jiným tahákem.

Více informací

skladem

75,00 Kč

-24,00 Kč

99,00 Kč

Více informací

Popis produktu

Zelená propiska s tahákem má vnitřní nepohyblivé tělo a vnější otočný kryt, ve kterém je průhledné okénko. Tahák může mít velikost až 6 x 3 cm. Stačí sundat vnější kryt a na vnitřní část propisky pomocí lepící pásky umístit tahák, na který zpět nasunete vnější kryt. Potom už stačí jen tahákovou propisku složit a pomocí otáčení tahák číst. Podrobnou ukázku najdete v přiloženém videu, které jsme pro vás pro lepší přehlednost připravili.

Po použití tahákové propisky můžete nápovědu odlepit a kdykoliv nalepit nápovědu novou. Propisku s tahákem můžete samozřejmě používat také na normální psaní, od klasické propisky je totiž téměř k nerozeznání. Pokud vám na jednoduchý test stačí obsah z poloviny stránky A4, je pro vás ideální volba schovat tahák do naší tahákové propisky.

Získejte propisku zdarma

Při objednávce 3 a více propisek vám k Vaší objednávce přidáme jednu propisku zcela zdarma.

Ceny poštovného:

  • Česká pošta – doporučené psaní (při platbě předem na účet): 55 Kč
  • Česká pošta – na dobírku (platba při převzetí): 95 Kč

Nevíte, jak tahák do propisky umístit? Podívejte se na naše instruktážní video :)

Příslušenství